ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
