ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Configure
oc: Configurar

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
