ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Save
os: Ныффысс
