ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
