ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Statistics
ro: Statistici

en: Configure
ro: Configurează

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Created timestamp
ro: Amprenta de timp a creării
