ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Session ID
sk: ID session

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Google Analytics account number
sk: Číslo konta Google Analytics
