ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Statistics
sl: Statistika

en: Configure
sl: Nastavi

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
