ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
