ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
