ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Statistics
uk: Статистика

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Created timestamp
uk: Час створення

en: Google Analytics account number
uk: Номер облікового запису Google Analytics

en: TODO: please describe this table!
uk: TODO: додати опис цієї таблиці!

en: TODO: please describe this field!
uk: TODO: додати опис цього поля!

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни
