ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
