ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save
vi: Lưu

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Google Analytics account number
vi: Số tài khoản Google Analytics
