ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Configure
ar: ضبط

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Created timestamp
ar: الطابع الزمني
