ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: Statistics
az: Statistika

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası
