ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
