ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Configure
ca: Configura

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Google Analytics account number
ca: Número del compte de Google Analytics
