ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Statistics
et: Statistika

en: Configure
et: Seadistus

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Created timestamp
et: Loomise aeg
