ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Enable
fr: Activer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Save
fr: Enregistrer

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Configure
fr: Configurer

en: Session ID
fr: Identifiant de session

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Created timestamp
fr: Horodatage de création

en: Google Analytics account number
fr: Numéro de compte Google Analytics
