ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી
