ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Save
it: Salva

en: Statistics
it: Statistiche

en: Configure
it: Configura

en: Session ID
it: ID sessione

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Created timestamp
it: Data e ora creazione

en: Google Analytics account number
it: Numero dell'account Google Analytics

en: Internal provider name
it: Nome interno del provider
