ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Statistics
jv: Statistik

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
