ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
