ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Google Analytics account number
lt: Google Analytics paskyros numeris
