ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs
