ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Save
mn: Хадгалах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
