ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Configure
nl: Instellen

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Created timestamp
nl: Tijdstip van aanmaken

en: Google Analytics account number
nl: Google Analytics-accountnummer

en: Apply changes
nl: Wijzigingen toepassen
