ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Statistics
fa: آمار

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
