ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Save
pt: Salvar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Configure
pt: Configurar

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Created timestamp
pt: Timestamp criado

en: Google Analytics account number
pt: Número da conta do Google Analytics
