ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Statistics
ru: Статистика

en: Configure
ru: Настроить

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Created timestamp
ru: Время создания в формате UNIX

en: Google Analytics account number
ru: Номер учётной записи Google Analytics

en: Client IP
ru: IP клиента

en: TODO: please describe this table!
ru: TODO: пожалуйста, опишите эту таблицу!

en: TODO: please describe this field!
ru: TODO: пожалуйста, опишите это поле!

en: Internal provider name
ru: Внутреннее имя поставщика
