ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Save
sr: Сачувај

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
