ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Statistics
sv: Statistik

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Google Analytics account number
sv: Google Analytics-kontonummer

en: Worker
sv: Arbetare

en: Apply changes
sv: Tillämpa ändringar
