ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
