ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Created timestamp
tr: Zaman damgası oluşturuldu

en: Google Analytics account number
tr: Google Analytics hesap numarası
