Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ
