Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta
