Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Module
az: Modul

en: Factor
az: Amil
