Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Factor
bo: རྒྱུ་རྐྱེན
