Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Module
el: Μονάδα

en: Units
el: Μονάδες

en: Factor
el: Συντελεστής
