Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Module
es: Módulo

en: Units
es: Unidades

en: Not Available
es: No disponible
