Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: Module
fa: ماژول

en: Units
fa: واحدها

en: Factor
fa: عامل
