Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Module
fi: Moduuli

en: Factor
fi: Tekijä
