Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: Units
fr: Unités

en: Factor
fr: Facteur

en: Not Available
fr: Non disponible

en: Measure
fr: Mesure
