Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Label
hi: लेबल

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Factor
hi: घटक
