Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Module
hr: Modul

en: Factor
hr: Čimbenik
