Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ
