Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Module
id: Modul

en: Factor
id: Faktor
