Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: Module
is: Eining
