Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು

en: Not Available
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ
