Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Module
lv: Modulis

en: Units
lv: Vienības

en: Factor
lv: Faktors
