Units of Measurement (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल
